Корзина
36 отзывов
Корзина

Подсолнух от Лист

 ТОВ “ЛІСТ” має великий, набутий за 30 років існування, досвід у цій галузі сільського господарства.

 ТОВ "Ліст"  зарекомендував себе на аграрному ринку тільки надійним, порядним та серйозним діловим партнером, про що свідчить довіра наших клієнтів в різних регіонах України.

 Продукція пройшла широку апробацію у різних кліматичних зонах і отримала більш ніж просто позитивні висновки аграріїв.

 Ми впевнено рекомендуємо купити насіння соняшника української селекціїї від ТОВ «ЛІСТ» .

Соняшник є однією з головних культур в ТОВ «Луганський Інститут Селекції і Технологій». Багато сил і часу було вкладено у створення перших гібридів Деркул і Донбас, які є класичними гібридами для традиційної системи вирощування. Невибагливість до технології вирощування, висока посухостійкість, можливість маневрування зі строками посіву (до 10 червня) за рахунок ранньостиглості сприяло їх широкому розповсюдженню по південно-східному регіону.

Зберегти ці властивості і надати більш потенційну врожайність вдалось новоствореним гібридам АйдарСтаробільський та Степок. Ранньостиглість цих гібридів з додатковою позитивною властивістю (рослини трохи нижчі по висоті) дає можливість краще подрібнити стебла після збору врожаю та якісно підготувати ґрунт для сівби озимини.

Але ранньостиглі гібриди, навіть з високою посухостійкістю, інколи не можуть витримати літньої спеки. Як варіант для цього доцільно використовувати гібриди з більш пізнім дозріванням. А саме – гібрид Лиман з вегетаційним періодом 115-118 діб, який дуже добре відкликається на додаткове мінеральне живлення. Гібрид Лиман характерний тим, що кожний додатковий центнер міндобрив перетворює на суттєву прибавку врожаю залежно від умов вирощування.

Останні новинки нашої селекції – гібриди соняшнику Лиман OR та Командор стійкі до вовчка 7 рас від А до G. Ці гібриди степового напрямку, поєднують в собі стійкість до посухи і високих температур з одночасно високим потенціалом врожайності у вологих умовах і стійкістю до ураження сірою та білою гнилями, фомопсисом та зламу стебла. З огляду на тенденції розповсюдження вовчку на території України, такі гібриди стають все більш актуальними для таких регіонів, як Луганська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.